18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

2018 Yılında Çıkmış En İyi Telefonlar Belli Oldu

0 48 Views
Berkay | 2 dk okuma süresi | 5 ay önce

GSMArena.com‘un kullanıcılarla yaptığı anket sonuçlarına göre 2018 en iyi telefonlar listesi belli oldu.

Samsung, bu yılın en iyi amiral gemisi telefonu ödülünü eve götürüyor. Android One programının bir üyesi olan Xiaomi cihazlar ise 2018 en iyi telefonlar listesinde kendine oldukça iyi bir yer buldu.

2018’in En İyi Amiral Gemisi

Samsung Galaxy Note 9 net bir zafer kazandı, en yüksek oyu alarak listenin birinci sırasına oturdu. Huawei Mate 20 Pro de oldukça iyi bir performans göstererek ikinci sırayı devraldı. Anlaşılan, kullanıcınılar S Pen’in Leica üçlü kameradan daha iyi olduğunu düşünüyor.

Samsung Galaxy Note 9 ve Huawei Mate 20 Pro

Samsung Galaxy Note 9’un neden en iyi amiral gemisi seçildiğini anlamak zor değil. Ekran kalitesi, S Pen, mükemmel performans, pil ömrü ve oldukça iyi bir kamerayla liderliği almış durumda.

Samsung Galaxy Note 9’un en büyük rakibi olan Huawei Mate 20 Pro listenin ikinci sırasında kendine yer buldu. Android telefonların arasına 7nm işlemciyle sahip olan ilk telefon olan Huawei Mate 20 Pro diğer cihazları da kablosuz olarak şarj edebilme özelliğine sahip.

Bazı kişiler fiyatı oldukça düşük olduğu için Pocophone F1’i bu kategoride yarıştırmanın adil olmadığı belirtti. Para için canavarı küçümsediler. Ancak Pocophone F1’in işlemcisi Note 9 kadar hızlı, harika ekran, oldukça yeterli bir kamera ve Mate 20 modelinden daha yüksek pil dayanıklılığı. İnanılmaz.

2018’in En İyi Orta Seviye Telefonu

Nokia 8.1 bu kategoride zirveyi kazanıyor. Bu ay açıklanan bir telefon için inanılmaz performans. İkincilik yine Android One programının bir üyesi olan Xiaomi Mi A2’ye gidiyor.

Nokia 8.1 ve Xiaomi Mi A2

Xiaomi Mi A2’nin bu kategorideki rekabetini Android One yazılımın ve Xiaomi fiyatlandırmasına bağlı olduğunu düşünüyoruz.

2018’in En İyi Giriş Seviyesi Telefonu

Xiaomi Mi A2 Lite, Android One cephesine bir zafer daha kazandırıyor ve Xiaomi Android One takımı için puan alıyor. İkinci sırayı da bir Android One cihaz alıyor. Motorola One, Xiaomi Mi A2 Lite’ı takip ediyor.

Xiaomi Mi A2 Lite ve Motorola One

Ülkemizde de Xiaomi’nin en çok satılan telefonlarının arasına girmeyi başardığı Xiaomi Mi A2 Lite oldukça agresif bir fiyat sunuyor.

Motorola One, giriş seviyesinde 4K video kaydedebilen tek telefon. Ayrıca 100 saatlik batarya dayanıklılık derecelendirme notunu kıran az sayıda telefondan biridir.

Giriş seviyesini Android One cihazların kazanması, Saf Android’in giriş seviyesi cihazlarda oldukça iyi bir performans sağladığını gösteriyor.

2019’un ilk cihazları Şubat ayında Mobil Dünya Kongresinde açıklanacak.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status