21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

2018 IPad Pro İddiası!

0 60 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 8 ay önce

2018 IPad Pro İddiası!

Apple, 12 Eylül tarihinde iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max modellerini tanıttığı lansmanda iPad Pro ve yeni Mac modellerinden bahsetmemişti.

Bundan dolayı Apple’dan yıl sonuna kadar bir lansman daha yapması bekleniyordu ve beklenen haber geldi. Açıklamada Apple’ın yeni ürünlerini tanıtacağı lansmanın 30 Ekim tarihinde New York’ta yapılacağı söylendi. Tanıtılacak olan yeni ürünlerden birinin ise 2018 iPad Pro olacağı idda edildi.

2018 IPad Pro USB-C İle mi gelecek?

12 Eylül tarihinde gerçekleştirilen Apple lansmanında yeni iPhone modellerinin USB Tip-C Portu ile gelmesi bekleniyordu ancak yer verilmemişti. Şimdi ise 30 Ekimde yapılacak lansmanda yeni iPad Pro modellerinde USB-C portu ile geleceği iddia ediliyor. Bu iddia gerçekleşirse Apple’ın Lightning bağlantısı tarih olacak. Japonya’da Apple’a yakın kaynaklar da yayınladıkları raporlarda 2018 iPad Pro modelinin USB-C portu ile geleceğini doğruluyor.

2018 IPad Pro USB-C

Ek olarak İpad Pro modellerine eklenecek olan USB-C portunun harci ekranlar için 4K HDR video çıkış desteği de vereceği söyleniyor. Bugün yayınlanan raporlarda 10,5 inç ve 12,9 inç iPad Pro modellerinin boyutları da yayınlandı. Rapora göre 10,5 inçlik iPad Pro 247,64 x 178,52 mm ölçülerine sahip olacak. 12,9 inçlik iPad Pro ise 280,66 x 215 mm ölçülerinde olacak.

Verilere bakıldığında 2017 iPad Pro modellerine göre boyutları biraz daha küçük modeller gelecek. 2018 iPad Pro modellerinde uçtan uca ekran tasarımına geçileceği ve ekran çentikleri kaldırılacağı için 2017 modellere kıyasla daha kullanışlı bir ekranla karşılaşmamız muhtemel.

#teknoZip’lendi

Apple 30 Ekim tarihinde New York’ta bir lansman daha yapacak. Bu lansmanda 2018 iPad Pro’nun tanıtılacağı idda ediliyor. Yeni iPad Pro’nun USB-C ile gelmesi bekleniyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status