17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Ford Shelby GT500 2019 Modeli Instagram’da Görüldü

0 67 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Ford Shelby GT500 2019 Modeli Instagram’da Görüldü

2019’un en çok beklenen otomobillerinden biri olan Ford‘un efsanesi Shelby, Instagram’da görüldü.

Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda lanse edilmesi planlanan 2019 Ford Shelby GT500, lanse edilmeden önce bir Instagram kullanıcısı tarafından paylaşıldı.

@sinister_lifestyle adlı Instagam kullanıcısı Kyle, Ford Shelby’e ait olduğunu iddia ettiği görseli paylaştı. Paylaşımın ardından Instagram hesabı saatler içinde 10 binlerce kişi tarafından takip edilmeye başlandı. Görsellerin Kyle’ye toplantılara katılan bir iş adamı tarafından gönderildiği ve Kyle’nin yasak olduğunu bilmeden bu paylaşımı yaptığı düşünülüyor.

2019 ford shelby gt500 instagram

Kyle; “İşte karşınızda 2019 Ford Shelby GT500! Eğer bir Ford satıcısıysanız ve yeni Shelby’yi satacaksanız, hemen bana ulaşın. Kaporayı yatırayım” açıklamasıyla paylaşımda bulundu. Gelen yorumların ardından fotoğrafın kendisine Instagram üzerinden mesaj ile ulaştırıldığını söyledi.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status