18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

5 Kameralı Nokia 9 İle İlgili Detaylar Gelmeye Devam Ediyor

0 79 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

5 Kameralı Nokia 9 İle İlgili Detaylar Gelmeye Devam Ediyor

HMD Global, Nokia’ya özel PureView patentini geçtiğimiz ağustos ayında Microsoft’tan almıştı. PureView teknolojisini yeniden Nokia’ya döndüreceklerini açıklayan HMD Global’in sıradaki amiral gemisi telefonunun 5 kameralı Nokia 9 PureView olacağı netleşmişti.

Yeni bir gelişme ile Nokia’nın uzun süredir beklenen 5 kameralı modeli ile ilgili yeni detaylar öğrenilmiş oldu. Bu model üzerinde çalışmaya devam eden Nokia, telefonu 2019 senesine ertelemişti ancak oldukça iddialı bir model gelecek gibi görünüyor.

5-kamerali-nokia-9

Sızdırılan yeni verilere göre model Android Pie ile gelecek. 5 adet kamera barındırması ile bilinen telefonda Snapdragon 845 işlemcisi yer alacak.

Ekran altına gömülü olan bir parmak izi tarayıcısı ile gelecek modelin kod adı Olympic olarak belirlenmiş. Bu kod adının tercih edilmesinin sebebinin ise kamera kurulumu olduğu söyleniyor. Telefonun 2019’da piyasaya çıkacak olmasına rağmen işlemci olarak Snapdragon 8150 yerine Snapdragon 845 ile gelecek olması ise şaşırtan bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Şimdilik telefon ile ilgili sızan bilgiler bu kadar ancak bu bilgiler de HMD Global tarafından resmi olarak doğrulanmış değil. Bu konuda HMD Global’den de önümüzdeki günlerde bir açıklama bekleniyor.

İlgili Haber: OPPO A7 Hakkında Tüm Detaylar

#teknoZip’lendi

5 kameralı Nokia 9 modelinin Andoid Pie ile geleceği ve işlemcisinin Snapdragon 845 olacağı öğrenildi. Ayrıca telefonda ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı olacağı da kesinleşti.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status