18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

5G’li Samsung Akıllı Telefonlar 2019’da Geliyor

0 93 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Samsung da 2019’da 5G’li Telefon Tanıtacak Şirketlerin Arasına Girmeyi Başardı.

Yeni bir Samsung akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, biraz daha beklemelisiniz.

5G özellikli akıllı telefonlar, 2019’da geliyor. Şirket birkaç hafta önce katlanabilir telefon konseptini bir zirvede tanıtmıştı. Bu hafta da Maui’deki Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nde 5G akıllı telefon konseptini tanıtacak.

Söz konusu telefonun yılın ilk yarısında gelmesi bekleniyor. Telefonun Snapdragon X50 5G NR modem ve anten modüllerine sahip olması bekleniyor.

Samsung, OnePlus ve Motorola da dahil olmak üzere 2019’da 5G akıllı telefon tanıtacağını vaat eden bir avuç şirketin arasına katıldı. Bu arada Samsung’un en büyük rakibi Apple’ın, en son söylentilere göre 2020’ye kadar 5G’li telefon tanıtması beklenmiyor.

Samsung 5G teknolojisini oldukça benimsedi. 2017’de Mobil Dünya Kongresinde, 5G ev yönlendiricisini tanıtmasının ardında, 5G’yi ilk sunacak telefon şirketlerinin arasına da girdi.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status