22 Mayıs 2019
  • 22 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

7 Liraya Xiaomi Akıllı Telefon

0 113 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

7 Liraya Xiaomi Akıllı Telefon

7 liraya satılan Xiaomi telefonlar tabi ki herkesin hücum etmesine neden oldu. Ama büyük çoğunluk eli boş kalında isyan etti.

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak İngiltere pazarına resmi olarak giriş yapmış olan Xiaomi bunu büyük bir kampanya ile duyurmak istedi. Xiaomi, Mi A2 ve Mi 8 Lite modelleri 1 sterlin yani yaklaşık 7 liralık bir fiyat ile satışa sunuldu.

7-liraya-satilan-Xiaomi

Kapanya güzeldi ancak unutulan bir şey vardı. Xiaomi tarafından 1 sterline satılacak olan telefon sayısı model başına 10 ile sınırlıydı ancak bu detay kullanıcılar ile paylaşılmamıştı.

Xiaomi bu kampanyası ile oldukça ilgi çekmeyi başardı ve çevrimiçi mağazaya hücum edildi. Ancak siteye giren binlerce kişinin çok büyük bir çoğunluğu “Stoklar Tükendi” uyarısı ile karşılaştı. Tabi ki toplam 20 adet ile sınırlı olan kampanya stokları anında tükenmişti.

Kullanıcılar telefonları satın alamayınca Xiaomi büyük tepki topladı. Gelen tepkiler üzerine Xiaomi, İngiltere resmi Twitter hesabından bir özür mesajı paylaştı.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status