20 Haziran 2019
  • 20 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

7thShare Ekran Video Yakalama Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz!

0 111 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

7thShare Screen Video Recorder Kısa Süreliğine Ücretsiz

Yalnızca tek seferlik bile olsa ekranımızın videosunu kaydetmemiz gerektiğinde ekran video kaydetme programlarına ücret ödememiz gerekmekte. Fakat 7thShare Ekran Video Yakalama Programı kısa süreliğine ücretsiz. Aşağıda belirtilen linkten programı indirebilir ve kurabilirsiniz.

Söz konusu ürünün süresi 2 Aralık sabahı 11’de bitmektedir. Süre bitmeden önce indirirseniz sonsuza kadar ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Ürün için gerekli key kurulum arşivinin içerisinde yer almaktadır.

Şu an 1 Aralık 22:00 itibariyle hediyenin bitmesine 13 saat kaldı. Elinizi çabuk tutun.

7thShare Screen Video Recorder 2.3.8 İndir

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status