21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Alibaba 85 Saniye İçerisinde 1 Milyar Dolarlık Satış Yaptı

0 109 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Alibaba 85 Saniye İçerisinde 1 Milyar Dolarlık Satış Yaptı

Çinli E-ticaret devi Alibaba, Dünya Bekarlar Günü’de satışların başladığı ilk 85 saniye içerisinde 1 milyar dolarlık satış gerçekleştirdi. İlk 1 saat içerisindeki satış rakamı ise 10 milyar dolara yaklaştı.

İlk kez 2009 yılında Alibaba’nın Asya’nın Balack Friday’i olarak kutladığı 11 Kasım Dünya Bekarlar Günü’nünde, sitede bulunan farklı ürünlerde fiyat indirimleri yapılıyor. Çinli E-ticaret devi Dünya Bekarlar Günü’nde gerçekleştirdiği satış ile Black Friday ve Siber Pazartesi satışlarının toplamını geçmiş durumda.

alibaba-dunya-bekarlar-gunu

10. kez düzenlenen Dünya Bekarlar Günü etkinliğinde 180.000’den fazla marka yer alıyor. E-ticaret devi bu sene düzenlenen etkinlikte Black Friday’de elde ettiği 5.03 milyar dolarlık satışı 6’ya katlayarak 30.7 milyar dolarlık satış gerçekleştirmiş durumda.

Alibaba geçtiğimiz yıl Dünya Bekarlar Günü’nde 25.3 milyar dolarlık satış yapmıştı. Bu yıl gerçekleştirdiği 30.7 milyar dolarlık satışla kendi rekorunu kırmış oldu. Bu yıl Dünya Bekarlar Günü’nde en çok satan markalar ise Xiaomi, Apple ve Dyson oldu.

#teknoZip’lendi

Çinli E-ticaret devi Dünya Bekarlar Günü etkinliğinin il 85 saniyesinde 1 milyar dolar satış rakamına ulaştı. İlk bir saatte 10 milyar dolara yaklaşan şirket gün boyu toplam 30.7 milyar dolarlık satış gerçekleştirdi.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status