18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Amazon, Alexa ile ev güvenlik sistemi sunuyor

0 39 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Bu kontrolün yalnızca sizin sesinize özel olduğu düşünün, doğru bu da özellikleri arasında.

Artık bir Echo hoparlörü veya başka bir Alexa destekli teknolojik biriminiz varsa, ev güvenlik sisteminizi kontrol etmek artık çok daha kolay. Amazon, güvenlik sistemlerini sesinizle kontrol etmenizi sağlayan bir Güvenlik Paneli Denetleyici sağladı. Belli modları (ev, dışarı ve gece) belirtebiliyorsunuz. PIN kodunuzu herkesin içerisinde konuşmak yerine Alexa’ya özgü bir ses kodu belirtebilirsiniz.

İşlev şu anda ABD’de mevcut ve Abode, ADT, Honeywell, Ring ve Scout Alarm gibi şirketler kullanıyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status