18 Haziran 2019
  • 18 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

AMD Radeon RX 590 Duyuruldu

0 104 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

AMD Radeon RX 590 Duyuruldu

AMD Radeon RX 590 ekran kartı ile ilgili AMD tarafından resmi bir duyuru yapılmamış olsa da diğer üretici ortakları kendi özelleştirilmiş modellerini duyurmaya başladı.

İlk RX 590 duyurusunu PowerColor gerçekleştirdi. Red Devil serisini RX 590 ekran kartı ile genişleten firma oyunculara yüzde 10’luk bir performans artısı vadediyor.

AMD-Radeon-RX-590-duyuruldu-PoweColor

PoweColor Red Devil RX 590 8GB GDDR5 ekran kartı 12 nm süreciyle üretilen Polaris 30 XT grafik birimini içeriyor.

1576 MHz frekans değerine çıkabilen ekran kartında bulunan GDDR5 bellek 256 GB/s bant genişliğine ulaşabiliyor.

PoweColor Red Devil RX 590 8GB GDDR5 ekran kartı 8-pin + 6-pin güç bağlantısı ve 8mm + 6mm nikel kaplı ısı boruları barındırıyor. Mute Fan teknolojisinin kullanıldığı kartta fanlar 50 derecenin altında pasif konuma geçerek güç tasarrufu sağlıyor.

Red Devil RX 590 ekran kartının yanında toplam değeri 180$ olan Resident Evil 2, Devil May Cry 5 ve The Division oyunları hediye ediliyor. Hediye oyunlar ile birlikte kartın fiyatı ise 280$ olarak belirlenmiş durumda.

İlgili Haber: AMD RX 590 Hakkında Son Detaylar

 

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status