21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Android App Bundle Nedir?

0 151 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Uygulama Geliştiricilerine İyi Haber Google’dan Geldi

Berlin’deki Playtime konferansında Google, geliştiricilerin uygulama boyutunu düşürmelerine yardımcı olacak yeni bir yayın formatı olan Android App Bundle’ı tanıttı.

Uygulamalarınızı Android App Bundle ile isteğe bağlı özellikler ile yayınlayabilirsiniz, uygulamanızın boyutunu azaltabilir, sürümleri basitleştirebilirsiniz. Android App Bundle, Google’nin da önerdiği Play Store’da yayınlama biçimidir.

Google-uygulamaları

Uygulama paketlerinin işleyişi

Uygulama paketleri, APK’lar oluşturmak ve yayınlamak için Google Play’in Dynamic Delivery olarak bilinen yeni bir yayınlama modelini kullanır. Bu yayınlama modeli, kullanılmayan kodları ve diğer cihazlarla ilgili kaynakları kaldırarak kullanıcıların daha küçük, daha verimli bir uygulama yükleyebilmesini sağlar.

Not: Uygulama paketlerini kullanabilmek için Google Play tarafından sunulan uygulama imzalamaya kaydolmanız gerekir.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status