18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Apple, ekrana gömülü parmak izi okuyucusunu iPad’lerde deneyebilir

0 94 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Apple, iPhone’larda Face ID’yi tanıttığında, Touch ID’yi kaldırmıştı. Touch ID, 2019 iPad Pro’larda ekrana gömülü olarak gelebilir. Aslında bu özelliğin iPhone X ile geleceği tahmin ediliyordu, ancak öyle olmadı.

Apple, biyometrik güvenlik teknolojisinde uzmanlaşan bazı Tayvan’lı şirketlerle ortak çalışabilir. Raporda, bu şirketlerin ekrana gömülü parmak izi okuyucu sisteminin Apple’ın iPad’leri için kullandığı Touch ID sensörleri ile aynı olduklarını belirtiliyor.

Apple’ın bu özelliği iPhone’a getirip getirmeyeceğine karar vermeden önce bu özelliği iPad’de denemek isteyebilir, ancak bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hala belirsizliğini koruyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status