22 Mayıs 2019
  • 22 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Apple Pencil 2 Tanıtıldı; İşte Özellikleri

0 102 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Apple Pencil 2, Kablosuz Şarj Oluyor ve İPad Pro’ya Manyetik Olarak Bağlanıyor

Apple üç sene sonra yeni kalemini, bugün yapılan Apple lansmanında tanıttı. Apple’ın yeni kaleminin ismi Apple Pencil 2 oldu. Apple Pencil 2 ile detaylar haberimizde;

İç kısımdaki mıknatıslar sayesinde, iPad Pro’nuzun kenarına, manyetik olarak yapışıyor bu sayede anında aygıtınızla otomatik olarak eşleşiyor. Apple Pencil 2 silindirik yapı yerine İpad Pro’ya daha iyi tutunsun diye kenarlı yapıya sahip.

Aynı Anda Hem İPad Pro Hem de Apple Pencil’ı Şarj Edebiliyorsunuz

Apple Pencil 2’nin en büyük özelliği ise kablosuz şarj olmasıdır. Yeni Apple Pencil, manyetik güçle iPad Pro’ya bağlı olduğu sırada şarj olacak. Bu durum İpad Pro’nuzun şarjının azalmasına neden olabilir.

Yeni Apple Pencil 2’nin Kullanımı

Apple Pencil ile etkileşim kurmanın yepyeni yolu çift tıklama da gizli. Yeni Apple Pencil’ı tutarken parmaklarınızın denk geldiği yere çift tıklarsanız fırça boyutları veya modları arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Dilerseniz en çok kullandığınız araçlar arasında geçiş yapmak için bu dokunuşları kişiselleştirebiliyorsunuz
Yeni Apple Pencil, ABD’de 7 Kasım’da 129 dolar karşılığında satışa sunulacak.Türkiye fiyatının ise 929TL olması bekleniyor.

#teknoZip’lendi

Apple Pencil 2, İpad Pro’ya manyetik olarak yapışıyor ve bu sırada şarj oluyor. Yeni Apple Pencil ile gelen bir özellikte çift tıklama, parmaklarınızın denk geldiği yere çift tıklarsanız fırça boyutları veya modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Dilerseniz bu geçişleri kişiselleştirebiliyorsunuz.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status