21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Arkadaşlarınızın Telefonda Ne Oynadığını Discord İle Öğrenin

0 90 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Discord, Android Uygulaması İle Artık Arkadaşlarınızın Telefonda Ne Oynadığını Görebileceksiniz

Discord uygulamasında artık arkadaşlarınızın Android telefonlarında neler oynadığını görebileceksiniz. Bu özellik hangi Android oyunu oynuyorsanız, oyunu algılar ve oyunu durum mesajı olarak görüntüleme seçeneği sunar.

Özelliği kullanabilmek için arkadaşınızın ve sizin telefonunda Discord’un yüklü olması ve Oyun Algılama Hizmeti’nin açık olması lazım.

Discord-Android-Uygulaması-İle-Artık-Arkadaşlarınızın-Telefonda-Ne-Oynadığını-Görebileceksiniz

Xbox Live veya PlayStation Network oyun servisleri arkadaşlarınızın ne yaptığını görmenizi sağlıyor. XDA Geliştiricileri, Discord’un Android uygulamasında “Oyun Algılama Hizmeti” olmadığını fark etti. Discord’un masaüstü uygulamasında da bu özellik mevcuttu fakat Android uygulamasında eksikti.

Oyun Algılama Hizmetini etkinleştirmek için, Kullanıcı Ayarları> Game Activity> Şu anda oynanılan oyunu durum mesajı olarak göster aktif etmeniz yeterlidir. Bu özellik Android uygulamasının sürümü 7.9.9 olduğu zaman aktif olacaktır.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status