Ana sayfa Donanım Asus Chimera Modelini Duyurdu!

Asus Chimera Modelini Duyurdu!

Asus'un yeni modeli olan dizüstü oyuncu bilgisayarı ROG Chimerai sahip olduğu özellikler ve donanımı sayesinde masaüstü sitelere adeta kafa tutmakta. İşte, karşınızda Asus Rog Chimera teknik özellikleri!

44
0
PAYLAŞ

Bilgisayar üreticisi Asus, dünyanın ilk 144 Hz yenileme hızına sahip olan yeni  oyuncu dizüstü bilgisayar modeli olan  ROG Chimera  isimli ürününü tanıtımını çok kısa zaman içerisinde yapacak. Bu muhteşem donanım özelliklerine sahip olan bilgisayar adeta IFA 2017‘ye bomba gibi giriş yaparak damgasını vurdu. Şimdi siz değerli takipçilerimizle oldukça yüksek donanıma sahip olan bu modelin detaylarına bir göz atalım.

Asus ROG Chimera Modeli Duyurdu!

17.3 inç ekran genişliği Full HD çözünürlüklü ekranla karşımıza çıkan bu model 144 Hz yenileme hızı ve 7 ms tepkime süresi ile oldukça dikkat çekmekte. Bu özelliklere sahip olan muhteşem model ayrıca Nvidia’nın G-Sync Teknolojisini de bulunduruyor. Yüksek performans gerektiren oyun ve programları kolayca kaldırabilmesi için ROG Chimera modelinde Intel’in overclock edilebilen Core i7-7820HK işlemcisi kullanılan bu muhteşem model ayrıca GPU’su olan GTX 1080 kullanmakta.

Asus Chimera Modelini Duyurdu!

Günümüz oyunlarını bile en üst seviyede oynatan bu mükemmel model klavyesinde Xbox uygulaması için klavyesinde kısayol bulundururken bunun yanı sıra Xbox One kontrolcüsü ile de kullanılabilmektedir. Ağırlığı ve diğer teknik özellikleri hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmayan  Asus ROG Chimera modelinin çıkış tarihi başta olmak üzere teknik özellikleri ve fiyatı gelecek günlerde paylaşılacak. Açıkçası çok iyi bilgisayarın geleceğini söyleyebilirim arkadaşlar. Fakat bu bilgisayarın fiyatının ise pahalı olacağı düşüncesindeyiz. Gelişmeler yaşandıkça sitemiz üzerinden sizlere bilgi vereceğiz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here