18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Asus ZenFone 6 Tasarımıyla Ortaya Çıktı

0 76 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Asus ZenFone 6 Tasarımıyla Ortaya Çıktı

Türkiye’de de oldukça ilgi gören ZenFone ailesinin yeni üyesi olacak Asus ZenFone 6 modeline ait olduğu söylenen görseller ortaya çıktı. Böylece telefonun tasarım detayları netleşmiş oldu.

Çentikli tasarım anlayışı henüz tam oturmamışken Mi Mix 3, Vivo Nex S ve Oppo Find X gibi telefonlarda kızaklı tasarım sayesinde çentiksiz full ekranlar görmeye başladık. Ancak Asusu’un çentik tasarımını terk etmediği görülüyor. Telefonun Essential Phone’da olduğu gibi sadece kamerayı içerisine alan çok ufak bir çentiği bulunuyor.

Çentik ne kadar küçük olsa da konumu biraz ilginç. Çoğu telefonda çentiklerin ortalandığını görüyoruz ancak Asus çentiği telefonun biraz sağına konumlandırmış. Bu tasarımın bize pek hoş gelmediğini belirtelim.

Telefonda kulaklık girişi yer alıyor ve USB Type-C girişi de bulunuyor. Üç arka kamera ile geleceği iddia edilen telefonun arkasında çift kamera bulunduğu görülüyor.

Telefon hala geliştirme aşamasında olduğu için bu sızan görüntülerin son hali olup olmadığını bilemiyoruz ancak yakın zamanda gelecek olan yeni sızıntılar ile bu durum netleşecektir. Asus ZenFone 6’nın MWC 2019 etkinliklerinde tanıtılması bekleniyor.

Aşağıdaki videodan telefona ait sızdırılan görüntüleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status