21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

ASUS ZenFone Max M2 ve Max Pro M2 Ortaya Çıktı: İşte Tüm Özellikleri

0 95 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

ASUS ZenFone Max M2 ve Max Pro M2 Ortaya Çıktı: İşte Tüm Özellikleri

Tayvanlı teknoloji devi Asus’un rekabetin oldukça çetin geçtiği orta segmente yönelik 2 yeni akıllı telefon üzerinde çalıştığı biliniyor. Cihazlarla ilgili bilgilerin CES 2019 VE MWC 2019’da ortaya çıkması bekleniyordu ancak sızıntılarıyla ünlü Roland Quandt hızlı davrandı. Asus ZenFone Max M2 ve Max Pro M2 ile ilgili birçok bilgi Roland Quandt tarafından sızdırıldı.

 

ASUS-ZenFone-Max-Pro-M2

ASUS ZenFone Max Pro M2

 

Asus ZenFone Max M2 ve ZenFone Max Pro M2 modelleri birçok benzer özelliği taşıyor olsa da ayrıştıkları en temel nokta işlemcileri. ZenFone Max Pro M2 Qualcomm Snapdragon 660 işlemcisi ile gelirken ZenFone Max M2 modeli Qualcomm Snapdragon 636 işlemcisi ile gelecek.

İki model de 6.0 inç boyutunda 2340 x 1080 piksel 19.5:9 oranlarında IPS LCD bir ekran ile geliyor. İki cihaz da çentikli ekran tasarımına sahipken ZenFone Max Pro M2’de bulunan çentiğin ZenFone Max M2’de bulunan çentiğe göre daha dar olduğu görülüyor.

Cihazlarda 4 GB RAM bulunurken 32 ve 64 GB dahili depolama seçenekleri bulunacak. MikroSD kart yuvası ile 128 GB’a kadar hafıza kartı desteği sunulacak.

 

ASUS-ZenFone-Max-M2

ASUS ZenFone Max M2

 

Asus ZenFone Max Pro M2 12 MP ve 5 MP olmak üzere çift arka kamera kurulumu ile gelecek. ZenFone Max M2’de de çift arka kamera kurulu yer alırken biri 13 MP olacak ancak ikinci kamera hakkında bir bilgi bulunmuyor.

ZenFone Max M2’nin bataryası hakkında bir bilgi bulunmazken ZenFone Max Pro M2 ise 5000 mAh kapasitesinde dev bir batarya ile gelecek. ZenFone Max M2’nin arka kısmında metal bir kapak bulunurken ZenFone Max Pro M2’de ise cam bir arka kapak yer alacak. 11 Aralık’ta resmi olarak duyurulması beklenen cihazların fiyatları ve çıkış tarihleri hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status