21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

ASUS Zenfone Max Pro M1 Zenfone 5Z’e Android Pie Güncellemesi Geliyor

0 99 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

ASUS, Zenfone Max Pro M1 ve Zenfone 5Z’in android 9 Pie Alacağı Zamanı Açıkladı

ASUS bugün Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2’nin lansmanı sırasında Zenfone Max Pro M1 ve Zenfone 5Z kullanıcıları için bir sürpriz yaptı.

ASUS, ASUS Zenfone Max Pro M1 ve Zenfone 5Z için Android 9 Pie güncellemesinin ne zaman yayınlanacağını duyurdu.

ASUS-Zenfone-Max-Pro-M1-ve-5Z-android-9

Şirketin amiral gemisi olan ASUS Zenfone 5Z, diğer telefonlardan daha erken güncelleme alacağını açıkladı. ASUS Zenfone 5Z için Android 9 Pie güncellemesi Ocak 2019’da kullanıcılara sunulacak. ASUS Zenfone Max Pro M1 için ise Şubat 2019’da sunulacak.

ASUS’un, ASUS ZenFone Max Pro M1 ve Zenfone 5Z için Android 9 Pie güncellemesi ile ilgili bir beta test programı açmasını bekliyoruz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status