15 Mayıs 2019
  • 15 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Asus ZenFone Max Pro M2 ve Max M2 İle İlgili Bilgiler Sızdı

0 68 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

Asus ZenFone Max Pro M2 ve Max M2 İle İlgili Bilgiler Sızdı

Asus tarafından yakında piyasaya sürülmesi beklenen iki orta segment telefon ile ilgili son bilgiler geldi. Asus ZenFone Max Pro M2 ve Max M2 modellerinin teknik özellikleri sızdı.

Tayvanlı üretici Asus tarafından ZenFone Max Pro M2 ve ZenFone Max M2 akıllı telefon modelleri yakında piyasaya sürülecek. Şimdiye kadar cihazla ilgili pek bir detay bilinmiyordu. Ancak Ronald Quandt tarafından Twitter’da yapılan paylaşımlar ile cihazların teknik özellikleri ortaya çıktı.

Bu sızıntıya göre 6 inç Full HD+ bir ekran ile gelecek olan ZenFone Max Pro M2, 4 GB RAM ve 64/128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak. Snapdragon 660 işlemcisini kullanacak cihazda 3 kamera sensörü yer alırken ön kamera 13 MP çözünürlüğünde olacak.

ZenFone Max M2 ise yine 6 inç Full HD+ ekranı ile karşımıza çıkıyor. 4 GB RAM ve 32/64 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak model Snapdragon 636 işlemcisini kullanacak. Yine 3 kamera sensörü bulunacak olan bu modelde de ön kamera 13 MP çözünürlüğünde olacak.

Asus ZenFone Max Pro M2 ve Max M2 modellerinin piyasaya sürüleceği tarih ve fiyatları ile ilgili ise bir bilgi bulunmuyor.

#teknoZip’lendi

Bu sızıntıya göre 6 inç Full HD+ bir ekran ile gelecek olan ZenFone Max Pro M2, 4 GB RAM ve 64/128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak. Snapdragon 660 işlemcisini kullanacak cihazda 3 kamera sensörü yer alırken ön kamera 13 MP çözünürlüğünde olacak. ZenFone Max M2 ise yine 6 in. Full HD+ ekranı ile karşımıza çıkıyor. 4 GB RAM ve 32/64 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak model Snapdragon 636 işlemcisini kullanacak. Yine 3 kamera sensörü bulunacak olan bu modelde de ön kamera 13 MP çözünürlüğünde olacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status