20 Mayıs 2019
  • 20 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Audi E-tron GT, Yenilmezler 4: Son Oyun Filminde Yer alacak

0 89 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Audi’nin Merakla Beklenen Elektrikli Aracı E-tron GT Yenilmezler 4 Filminde Yer Alacak

Audi merakla beklenen elektrikli aracını beyaz perdede göstermeye hazırlanıyor. Bir blog sayfası Audi E-tron GT’nin Yenilmezler filminin son serisi olan Yenilmezler 4: Son Oyun filminde yer alacağını duyurdu.

Audi_e_tron_GT_concept_fotoğraf

Audi firması, yayınlanan blog yazısını doğruladı ve Audi E-tron GT’nin Yenilmezler 4: Son Oyun filminde yer alacağı kesinleşti.

Yenilmezler 4 filminde Audi E-tron GT’yi Robert Downey Jr. kullanması bekleniyor. Robert Downey Jr. canlandırdığı karakter Demir Adam’ın filmlerde Audi araçlarıyla uzun bir geçmişi var.  İlk Demir Adam filminde Audi R8, ikinci Demir Adam filminde R8 Spyder ve üçüncü Demir Adam filminde ise R8 e-tron kullanmıştı.

Audi Tasarım Müdürü Mark Lichte, aracın seri üretime neredeyse hazır olduğunu söyledi. Ancak Audi’nin yeni aracını 2020 yılına kadar üretildiğini göremeyeceğiz.

İlgili Haber: Audi, Yeni Elektrikli Arabasını Animasyon Filminde Tanıtacak

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status