21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Audi, Yeni Elektrikli Arabasını Animasyon Filminde Tanıtacak

0 91 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Audi’nin Yeni Konsept Arabası, Fuarda Değil Animasyon Filminde Görülecek.

Fox yapımlarında daha önce yer alan Audi, ilk defa bir animasyon filmi ile karşımıza çıkacak. Alman markası olan Audi, RSQ e-tron elektrikli supercar konseptini perşembe günü açıkladı. Gelecek sene çıkacak olan animasyon filimi “Spies In Disguise” de yıldız otomobil olarak hizmet edecek.

RSQ e-tron, yapay zeka ve özel yardım sistemleriyle tamamen elektrikli ve kendi kendini süren bir süper otomobil konseptiyle karşımıza çıkacak. Fragmanda elektrikli otomobillerde olmayan bir şeyi fark ettik, RSQ e-tron’un motor sesi. RSQ e-tron’un gerçek hayatta böyle bir sese sahip olup olmayacağı ise merak konusu. RSQ e-tron’un görünüş olarak Audi’nin PB18 benzediğini söyleyebiliriz.

Audi, animasyon filim yayınlanmadan önce 2019 yılında ek içerik üreteceğini ekledi.

#teknoZip’lendi

Audi yeni elektrikli arabasını olan RSQ e-tron’u, perşembe günü açıkladı. RSQ e-tron, yapay zeka ve özel yardım sistemleriyle tamamen elektrikli ve kendi kendini süren bir süper otomobil konseptiyle karşımıza çıkacak. Aracı ilk olarak animasyon filminde göreceğiz. Bu Audi için ilk olacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status