18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Bir Küvet Bozuk Parayla IPhone Xs Satın Almak

0 65 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Bir Küvet Bozuk Parayla IPhone Xs Satın Almak

Rusya’da enteresan bir olay yaşandı. Apple Store’a giden bir grup genç bir küvet bozuk parayla iPhone Xs satın aldı.

Her gün akıllı telefon fiyatları biraz daha artıyor. Ama alacağınız cihaz eğer Apple marka ise bu size diğerlerine göre biraz daha pahalıya mal olabiliyor. Kimileri için çok kaliteli, çok stabil ve parasını hak ediyor. Ancak büyük bir çoğunluk için ise sadece bir statü ve prestij göstergesi. Çoğunluğun bu prestij ve statü hissi için Apple tercih ettiği biliniyor.

Bir başka grup için ise bir telefonun statü göstergesi olarak görülmesi ciddi anlamda alay konusu ve mizah malzemesi. Bu durum ile alay eden bir grup genç statü göstergesi olan iPhone Xs’i mağazaya bir küvet dolusu bozuk para ile giderek satın aldı.

Rusya’da iPhone Xs almak için giden bir grup genç yanlarında getirdikleri 100.000 rubleyi gösterdiklerinde çalışanlar şok oldu. 1400 dolara denk gelen 100.000 ruble tam 1 küvet dolusu bozuk paradan oluşuyordu. Grup halinde gelmelerinin sebebi de küveti taşıyabilmekti tabii.

Paranın sayımı biraz uzun sürse de mağazanın bu ödeme yöntemini reddetme gibi bir şansı bulunmuyordu. Sonuç olarak gençler havalı ve statü göstergesi olan iPhone Xs 256 GB modelini pek havalı olmayan bir küvet dolusu bozuk para karşılığında satın almış oldu.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status