21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Bitcoin Ve Ethereum İle Satılacak Blockchain Telefonu HTC Exodus 1

0 84 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 8 ay önce

Bitcoin Ve Ethereum İle Satılacak Blockchain Telefonu HTC Exodus 1

HTC Android’den arındırılmış oldukça güvenli depolama aygıtı ile kripto anahtarların gizlenebileceği kripto para yatırımcıları için geliştirilen akıllı telefonu Exodus 1’i duyurdu.

HTC depolama birimini Android’den ayırdığı blockchain akıllı telefonu Exodus 1 ile e-posta, kimlik, cüzdan ve tarama geçmişi gibi bilgileri tamamen güvenli bir şekilde depolamayı hedefliyor. Exodus 1 ön siparişe çıktı bile.

HTC Exodus 1’de bulunan güvenli depolama özelliği kripto anahtarların ve tokenlerin güvenli olarak depolanmasının yanında telefonun kaybedilmesi halinde bu bilgilere yeniden erişim sağlayabileceğiniz güvenli bir yöntem de sağlıyor. HTC, Exodus 1’de kullanılan özel donanımları geliştiricilerin de kullanımına sumak amacıyla API’leri yayınlayacaklarını söylüyor.

HTC Exodus 1’in Özellikleri;

  • Qualcomm Sanapdragon 845 işlemci
  • 6GB RAM VE 128GB depolama
  • 6 inç 18:9 QHD+ ekran
  • 3500mAh pil
  • 12MP + 16 MP çift arka kameraya ve 8MP + 8MP çift ön kamera
  • 4k/60fps video ve 3D ses kaydı
  • IP68 sertifikası

 

HTC Exodus 1, 34 ülkede satışa sunulacak ve ülkelerin kendi para birimlerinin dışında Bitcoin ve Ethereum ile de satın alım seçeneği sunuyor. Telefonların ön siparişleri alınmaya başlandı ancak ön sipariş teslimatlarının aralık ayında yapılacağı söyleniyor. HTC Exodus 1’in donanım özelliklerine bakıldığında bir amiral gemisi profili çiziyor ve diğer amiral gemilerine ek olarak özel güvenlikli bir depolama sunarak aralarından sıyrılmayı başarıyor.

Peki Fiyatı Nedir?

Ön sipariş fiyatları an itibariyle;

  • 0,15 Bitcoin
  • 4,78 Ethereum

şeklinde listelenmiş durumda. Yani şu anda yaklaşık olarak 5.500 TL gibi bir fiyata karşılık geliyor.

#teknoZip’lendi

HTC güvenli depolama birimi sunan blockchain telefonu Exodus 1’i duyurdu. Telefon Bitcoin ve Ethereum ile de satın alınabilecek.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status