20 Haziran 2019
  • 20 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Black Friday için İndirimli Kablosuz Kulaklık Tavsiyeleri

0 119 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Black Friday’de Alabileceğiniz Bluetooth – Kablosuz Kulaklıklar

Kulaklık arayanlar için indirimlerin başlamasıyla, kablosuz kulaklık fiyatları oldukça cazip hale geldi. Black Friday’de AliExpress’ten alabileceğiniz 3 adet kablosuz kulaklığı özellikleriyle birlikte sizin için listeledik.

1. Xiaomi MIjia AirDots

Black-friday-kablosuz-kulaklik-indirimleri-Xiaom-MIjia-TWS-AirDots

Fiyat: 119 TL (Kargo Dahil)

Bildiğiniz gibi, Xiaomi firması ödediğiniz kadar kaliteyi alacağınızdan emin olduğunuz birkaç nadir firmadan biri. 200 TL civarında bir bütçeniz varsa Xiaomi’nin yeni çıkardığı kablosuz kulaklıkları deneyebilirsiniz. Bluetooth 5.0 versiyonuna sahip kulaklık, oldukça iyi bir batarya tasarrufu sağlıyor. Çift kulaklığı aynı anda kullandığınızda 4 saat, yalnızca tekini kullandığınızda 5 saat, mini şarj etme kutusunu da yanınızda taşırsanız, 12 saate kadar şarkı dinleme süresi sunduğu belirtiliyor.

Xiaomi MIjia AirDots Satın Al

2. QCY Q29

Black-friday-kablosuz-kulaklik-indirimleri-QCY-Q29

Fiyat: 119 TL (Ücretsiz Kargo)

Eğer 100 TL civarında bir bütçeniz varsa, QCY’nin bu modelini veya aynı fiyat bandına diğer modellerini gözden geçirebilirsiniz. Xiaomi’nin modelinde olduğu gibi bu modelde de taşınabilir kutusu dahili şarj desteği görüyor. Bluetooth versiyonu 4.1 olan kulaklık, normal kullanımda 3 saat, taşınabilir kutusunu yanınızda taşırsanız 12 saate kadar şarkı dinleme süresi sunuyor. .Kulaklığın mavi, siyah ve beyaz renkleri bulunmakta.

QCY Q29 Satın Al

3. Rockspace Muvia SE

Black-friday-kablosuz-kulaklik-indirimleri-rock-space-muvia-se

Fiyat: 59 TL (Ücretsiz Kargo)

Uygun fiyata su geçirmez kulaklık arayanlar için oldukça iyi bir kulaklık. Bluetooth 4.2 versiyonuna sahip kulaklık giriş seviyesi kablosuz kulaklık kullanıcıları için önerilen seviyede. 2 saatte şarj olan kulaklık, 3 saat şarkı dinleme süresi sunuyor. 10 metreye kadar kullanım genişliğine de sahip.

Rockspace Muvia SE Satın Al

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status