15 Mayıs 2019
  • 15 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Black Mirror 5. Sezon 🎬 İyimser Bölümlerle 2019’da Geliyor 📺

0 52 Views
Berkay | 2 dk okuma süresi | 4 ay önce

Black Mirror 5. Sezon ne zaman sorusunun yanıtı da ortaya çıktı. Black Mirror 5. sezon daha iyimser bölümlerle 2019 sonlarında Netflix’te yayınlanacak.

Netflix, Black Mirror: Bandersnatch’ın piyasaya sürülmesiyle etkileşimli içeriklerin yolunu açıyor olabilir. Bu bölüm bizi sevindirirken yeni aldığımız bir haberler üzüldük de. Black Mirror hayranları 5. sezon için uzun süre beklemek zorunda. Black Mirror 5. Sezon’un 2019 sonlarında yayınlanacağı ortaya çıktı.

İlgili Haber: Black Mirror: Bandersnatch Tüm Sonların Haritası

Black Mirror yapımcısı 5. Sezon’da daha iyimser bölümlerin yer alacağını da belirtti.

İlk sezonu 2011’de yayınlanan dizinin seveni oldukça çok. Kısaca teknolojinin insan hayatına etkisini konu alan, her bölümde farklı oyuncuların yer aldığı ve farklı konuların işlendiği dizi 5. sezon için bizi sabırsızlıkla bekletiyor.

5. Sezon Emmy Ödüllü “San Junipero” Çizgisinde İlerleyecek

Black-Mirror-San-Junipero-Netflix
Black Mirror – San Junipero

Yeni sezonda yer alan bölümler, Emmy ödüllü “San Junipero” çizgisinde yer alacak.

Sadece distopyacı ve olumsuz olanlardan ziyade daha iyimser bölümler ve hikayeler yapıyoruz. Diziyi ilginçleştirmek istiyoruz.

Black Mirror Yapımcısı: Charlie Brooker

Daha iyimse bölümler, Brooker, diğer yazarlar ve üretici için diziyi ilginçleştirse de izleyicilerin düşüncesi ne olur bilemiyoruz.

Black Mirror hayranları 5. sezonun 2018 sonunda gelmesini beklerken, Netflix yalnızca bir film yayınlayarak dizinin sezonları arasındaki boşluğu 2 yıla çıkarmış oldu. Açıkcası yeni sezonu beklemek oldukça zor olacak.

Eğer dizi özleminiz sürüyorsa yılbaşına en güzel eski bölümleri izleyerek girebilirsiniz.

İlgili Haber: Yılbaşında izleyebileceğiniz film tadında en iyi Black Mirror bölümleri

#TeknoZip’lendi

Black Mirror hayranları 5. sezonun 2018 sonunda gelmesini beklerken, Netflix yalnızca bir film yayınlayarak dizinin sezonları arasındaki boşluğu 2 yıla çıkarmış oldu. Black Mirror 5. Sezon 2019 yılı sonlarında yayınlanacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status