18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Black Mirror: Bandersnatch Fragmanı Yayınlandı

| 5 ay önce

İnteraktif bir film olacağı düşünülen Black Mirror: Bandersnatch fragmanı Türkçe altyazılı olarak yayınlandı! Hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. Filmin konusu ise;

Black Mirror: Bandersnatch. 1984’te, genç bir programcı kapsamlı bir fantastik romanı video oyunu olarak uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar ve çok geçmeden kendini akılalmaz bir mücadelenin içinde bulur.

Netflix

Black Mirror: Bandersnatch filminin 5 saat olması bekleniyor. Fakat bu film interaktif olduğu için direkt olarak 5 saat yerine, seçtiğiniz sona göre şekil alabilir. Yani 5 saatlik film içeriği tüm sonların toplamı olabilir.

Black Mirror: Bandersnatch 28 Aralık’ta (Yarın) Netflix’te yayınlanıyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status