Ana sayfa Oyun Borderlands 3’ten Yeni Bilgiler Geldi!

Borderlands 3’ten Yeni Bilgiler Geldi!

Gearbox Software'nin yaptığı resmi açıklamaya göre stüdyoda yer alan kişilerin %90'nı Borderlands serisinin yeni sürümü olacak olan Borderlands 3 üzerinde çalışmakta. İşte, tüm detaylar haberimizde...

25
0
PAYLAŞ
Borderlands 3'ten Yeni Bilgiler Geldi!

PAX West sırasında yapılan ve artık klasik bir durum haline gelen “Inside Gearbox Software” paneli  sırasında açıklamalarda bulunan Gearbox Software CEO’su Randy Pitchford, Borderlands 3 hakkında önemli konuşmalar yaptı.

Gearbox Software Neyin Peşinde?

Pitchford panele gelen oyunseverlerin bir çoğunun amacının  Borderlands 3  hakkında yeni bilgiler elde edinmek olduğunu belirtirken, Gearbox Software çalışanlarının yüzde 90’ının  ise yeni çıkacak olan Borderlands 3  sürümü üzerinde çalıştıklarını dile getirdi. Pitchford’un yapmış olduğu açıklamalar baktığımız zaman stüdyonun üretim kapasitesinin yüzde 90’ı Borderlands 3 sürümü için  çalışmakta ve  Gearbox Software  ekibi şuan geliştirilmesi gereken bir şeyin üzerinde duruyor.

Kısacası arkadaşlar açıklamalarda bulunan Pitchford, Gearbox Software panelin gelen bir çok oyunseverin Borderlands 3 sürümünün tamamlanmasını heyecanla beklediğini biliyor. Fakat gelen bir çok habere ve görünüşe baktığımızda yapımın bitmesine daha çok var. Çünkü açıklamalarda bulunan Pitchford,  Gearbox’ın bundan böyle bir dağıtıcı firma olduğunu bu nedenle bitmemiş bir oyun hakkında herhangi bir bilgi veremeyeceklerini özellikle belirtti. Ayrıca bu muhteşem oyun  1 Nisan 2018 ya da 31 Mart 2019 tarihleri arasında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Arkadaşlar henüz oyun hakkında bir bilgi ve detay yok. Bu oyun hakkında herhangi bir gelişme ve detay gelirse siz değerli okuyucularımıza sitemiz üzerinden bilgi vereceğiz. Ayrıca  bu konu hakkında ki düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here