17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Breaking Bad Film Olarak Dönüyor

0 114 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Breaking Bad Film Olarak Dönüyor

Kimilerine göre gelmiş geçmiş en iyi dizi olarak gösterilen Breaking Bad film olarak geri dönebilir. Dizinin ana hikayesine bağlı Better Call Soul adlı bir dizi daha çekilmişti ancak Breaking Bad efsanesinin bu sefer 2 saatlik bir film ile beyaz perdeye geleceği söyleniyor.

İddialara göre dizinin yapımcısı Vince Gilligan film için çalışmalara başlamış. Ancak filmin Walter White’ın hayatından bir kesiti mi ya da dizinin sonrasını mı ele alacağı bilinmiyor. Dizin çekildiği yer olan Albuquerque’da yayın yapan bir gazete ise filmin konusunun “Kaçırılmış bir adamın özgürlük mücadelesi” olacağını iddia ediyor.

Filmin prodüksiyon işlerinin 2019 Şubat ayına kadar biteceği ve yaklaşık 2 saatlik bir film olacağı söyleniyor.

breaking-bad-film

Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olarak gösterilen Braking Bad’in konusu ise kısaca şöyle:
Sakin ve yardımsever bir kimya öğretmeni olan Walter White akciğer kanserine yakalanır. Eşine ve engelli oğluna bırakabileceği hiçbir şeyi yoktur. Onlara bir şeyler bırakabilmek adına suç dünyasına karışır ve zamanla suç dünyasında adından söz ettiren birine dönüşür. O artık Walter White değil “Heisenberg” olmuştur.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status