18 Haziran 2019
  • 18 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Chrome’daki Dinazor Oyununda Rekorunuzu Kayıt Edebileceksiniz

0 99 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Dinazor Oyununda Yaptığınız Rekorları Arkadaşlarınıza Gösterme Zamanı 🙂

2014’ten bu yana Chrome, cihazınızın İnternet erişimi olmadığında size bir Dinazor oyunu sunuyor. Kaktüsler (ve sonunda diğer dinozorlar) üzerinde zıplayan bir dinozorla, pikselli bir çölde ilerleyerek puan kazanıyorsunuz. Normalde, oyunu kaybettiğinizde bu puan kayboluyordu. Ancak Chrome 72 sürümünden itibaren puanınız cihazınızda kaydedilmekle kalmıyor hatta cihazlar arasında senkronize bile oluyor.

Yüksek bir skor yaptığınızda, ekran görüntüsü almayı unutursanız bu rekora yalnızca kendinizi inandırabilirsiniz. Bu kesinlikle Chrome’la ilgili en büyük sorunlardan biriydi, bu yüzden bu sorunun çözüldüğünü görmek oldukça sevindirici.

Özellik Chrome 72 sürümünden itibaren gelecek. Beklemek istemezseniz, Chrome Canary(kararsız) şu anda 72 sürümüne sahip. Sırf bu özellik için kararsız bir tarayıcı indirmeye değer mi? İsterseniz evet. Skorlar iOS dışındaki tüm platformlarda senkronize edilebilmekte. Test etmek için internetinizi kapatabilirsiniz. Bitirdiğinizde İnternet erişimini tekrar açmayı unutmayın, böylece puanınız senkronize edilebilir.

Canınız hemen mi oynamak istedi? İnternetinizi kapatın ve bu sayfayı yenileyin 🙂

Chrome Canary Masaüstü

Chrome Canary Mobil

#teknoZip’lendi

Normalde, oyunu kaybettiğinizde bu puan kayboluyordu. Ancak Chrome 72 sürümünden itibaren, dinazor oyununda yaptığınz puanınız cihazınızda kaydedilmekle kalmıyor hatta cihazlar arasında senkronize bile oluyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status