15 Mayıs 2019
  • 15 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Çift Ekranlı Vivo NEX 2’in Tasarımı Ortaya Çıktı

0 79 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Vivo NEX 2’in Tasarımı Yayınlanan Resim ve Video Sayesinde Ortaya Çıktı

Vivo NEX 2 haziran ayında tanıtılmıştı. Çift ekrana sahip olan telefonun ön ekranında, ekran içi parmak izi tarayıcı, ekran içi ses teknolojisine sahip.

Yayınlanan fotoğrafta telefonun alt çerçeve kısmının üstte göre daha kalın olduğunu görüyoruz. Ayrıca telefonun ön kısmında kamera yok fakat telefonun arkasına konulan ikinci ekran ve üç adet kamerası sayesinde selfie çekebiliyorsunuz. Telefonun arkasında ön kısma göre daha kalın çerçeveli ekran, LED flaş ve iki kamerayı çevreleyen dairesel RGB aydınlatma dikkat çekiyor. Üçüncü kamera 3D algılama görevinde olacak.

Vivo-NEX-2-in-Tasarımı-Yayınlanan-Resim-ve-Video-Sayesinde-Ortaya-Çıktı

Çentiksiz olarak tasarlanan telefonun ekran-gövde oranı oldukça yüksek. Çinli bir VLOG yayıncısı, telefonu gizleyerek videosunu yayınlandı.


Şirket gelişmiş özelliklere sahip olan telefonu ile rakiplerini şaşırtmaya devam ediyor. Telefona ait özellikler henüz belli değil fakat bilgiler elimize geldikçe sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status