17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

CS GO Battle Royale Modu Sonunda Geliyor Mu?

0 119 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 5 ay önce

CS GO Battle Royale Modu Sonunda Geliyor Mu?

Geçtiğimiz günlerde Twitter’da bir kullanıcı tarafından sızdırılan bilginin ardından bugün CS GO resmi Twitter hesabından atılan bir tweet dikkat çekti. CS GO Battle Royale modu yarın geliyor olabilir.

İlgili Haber: CS GO Battle Royale Modu Danger Zone Sonunda Geldi: CS GO Ücretsiz Oldu

Bir çoğumuz en popüler ve ne köklü shooter oyunlarından bir olan Counter-Strike (CS) oynayarak büyüdük. Köklü oyun Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) ile günümüzde de güncelliğini korumaya devam ediyor. Son dönemde her platformda oldukça popüler hale gelen Battle Royale modu Valve’nin de iştahını kabartmış görünüyor. CS: GO için Battle Royale modunun gelebileceği konuşuluyor.

Nore3 adında bir Twitter kullanıcının aktardığı bilgiye göre Valve CS:G GO için Battle Royale modu üzerinde çalışıyor. Nores3 bu iddiasında modun ileyişi, adı ve çıkış tarihi ile ilgili bilgilere yer vermemişti ancak geliştiriciler tarafından beta aşamasındaki bu modun testlerine başlandığını aktarmıştı.

Şimdi ise Valve CS: GO resmi Twitter hesabının profil resmini değiştirdi. Dikkat çeken ise yeni eklenen profil resminde yer alan karakterin mevcut CS: GO karakterlerine benzemiyor olması.

cs-go-battle-royale-modu

Olan biten Twitter hesabındaki bu profil resmi değişikliği ile de sınırlı değil. Valve tarafından yine resmi CS: GO hesabı üzerinden “Çarşamba günü ne yapıyorsun?” şeklinde bir tweet paylaşıldı.

Tüm bunlar CS: GO oyuncularını ise ikiye bölmüş durumda. Bir grup bu durumun yarın (5 Aralık) gelecek bir güncelleme ile Battle Royale modunun geleceğine işaret ettiğini savunuyor. Diğer bir grup ise Battle Royale ile alakalı bir durum olmadığını yeni yıl için özel bir şeyler geleceğini düşünüyor. Heyecanlı bekleyiş yarın sonuçlanacak. Bakalım ne gibi yeniliklerle karşılaşacağız hep birlikte göreceğiz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status