Ana sayfa Oyun CS:GO İçin PUBG Modu Geliyor!

CS:GO İçin PUBG Modu Geliyor!

Dünyanın en çok sevilen ve en çok oynan E-spor oyunlarından birisi olan CS GO için PUBG benzeri bir mod kısa zaman içerisinde gelebilir. Peki, CS GO için PUBG modu gelecek mi?

31
0
PAYLAŞ
CS:GO İçin PUBG Modu Geliyor!

Dünyanın en çok sevilen ve en çok oynan E-spor oyunlarından birisi olan CS GO için PUBG benzeri bir mod kısa zaman içerisinde gelebilir. Yapılan Datamine sonucunda elde edilen bilgilere göre Valve, CS GO Battle Royale  üzerinde çalışma gerçekleştiriyor.

PUBG İçin Replay Özelliği Geliyor!

Bu son zamanlarda tüm CS GO forumları ve toplulukları yeni bir söylenti ile adeta çalkalanmakta. Bu yeni söylentiye göre oyuna Battle Royale modu özelliği gelecek ve böylelikle PUBG’nin gittiği yola yeni bir yapım daha dahil olacak.  Özellikle Fortnite‘in Battle Royale’nin hemen sonrasında başarmış olduğu büyük başarı bir çok şirketin iştahını açmış  ve dikkatlerini çekmiş durumda.

CS GO Battle Royale Modu Heyecanla Bekleniyor!

Aslında bir göz attığımız zaman CS GO için böyle bir söylentinin uzun zamandan var olduğunu görebiliriz. Daha PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın duyurulmadığı zamanlarda dahi böyle CS GO için böyle söylentiler mevcuttu. PUBG’den  önce bu tarz oyun modu hazırlayan  oyunlar olan DayZ ve H1Z1 Battle Royale modun kapasitesini rahatlıkla göstermişti.

Şimdi  bir çok kullanıcının merak tek konu  ise Valve’ın CS GO için ne zaman bu modu açıklayacağı. Firmanın diğer oyunlarının da Battle Royale’e karşı  etkili bir kaynak sunması firmanın her alana kayabileceğinin birer göstergesi. Bu mod hakkında herhangi bir gelişme olduğu takdirde sitemiz üzerinden sizlere bilgi vereceğiz. Bu yüzden bizi takip etmeyi unutmayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here