Ana sayfa Sosyal Medya Danla Bilic YouTube Kanalını Kapattı!

Danla Bilic YouTube Kanalını Kapattı!

Hazırladığı birbirinden farklı ve ilginç makyaj videolarıyla kısa zaman içerisinde Youtube'de yüksek takipçi oranına sahip olan ve popüler hale gelen Danla Bilic Youtube kanalını kapattı. Tüm detaylar haberimizde...

31
0
PAYLAŞ
Danla Bilic YouTube Kanalını Kapattı!

Hazırladığı birbirinden farklı ve ilginç makyaj videolarıyla kısa zaman içerisinde Youtube’de yüksek takipçi oranına sahip olan ve popüler hale gelen Danla Bilic Youtube kanalını kapattı. Danla Biliç’in  bugün ziyaret eden bir çok takipçi kanala girdiklerinde almış oldukları uyarıyı görünce adeta şoka girdiler. Danla Biliç’in videolarını izlemek veya kanalın ulaşmak isteyen kullanıcıların karşısına şuan ” Bu kanal kapatıldı ve artık kullanılamıyor ” uyarısı çıkmakta.

Danla Bilic, Youtube Kanalını Yanlışlıkla Mı Kapattı?

Sosyal medya üzerinden oldukça hızlı bir şekilde yayılan bu haber,  Danla Bilic Youtube kanalını kapattı mı?  sorularını bir çok kişinin aklına getirdi. Henüz bu konu hakkında Danla Bilic’ten resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak, Twitter üzerinde  soruların bir soruya cevap veren Bilic’in kanalı yalnışlıkla kapadığına dair düşünce oluşturuyor.

Danla Bilic Kanalını Kapattı

Yalnışlıkla kanalını kapatması ve böyle bir yanıt vermesi bir çok insanın aklında soru oluşturdu. Yaklaşık olarak Yaklaşık 1.5 takipçisi olan ve bir çok kişi tarafından sık sık izlenen kanalın en kısa zaman içerisinde açılmasını umut ediyoruz. Bu haber hakkında yorum yapmak gerekirse, arkadaşlar açıkçası yalnışlıkla kapatılması bana biraz işin espiri geliyor, bu olayın altında başka bir şeyin olduğunu düşünmekteyim. Çünkü kapatma butonuna tıkladığınızda size tekrardan emin misiniz? diye sorulmakta. Bana göre bu işte başka şeylerde olabilir. Sizde fikirlerinizi yorum yaparak açıklayabilirsiniz. Bizi takip etmeyi unutmayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here