23 Mayıs 2019
  • 23 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Disney, Deadpool serisinin R-Rated olacağına söz verdi

0 31 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 4 ay önce

Geçtiğimiz aylarda Deadpool 3’ün geliştirilme aşamasında olduğu doğrulanmıştı. Yeni filmin R-Rated olacağı belirtiliyor. Deadpool 2, 13 yaş ve üzeri tarafından izlenebilir durumdaydı. Ancak bu durum gişede oldukça düşük bir performans gösterdi.

R-Rated nedir?

Bir filme 18 yaşında küçüklerin gitmesini engellemek için getirilmiş sınırlama. Bu versiyonda genellikle daha çok kan ve inandırıcı diyaloglar bulunur.

Daha çok R-Rated film bekleniyor

Disney’in CEO’su Bob Iger, Deadpool’u R-Rated bir marka olarak tutmayı planladıklarını ve gelecekteki ürün portföylerine R-Rated film markalarını dahil etmeyi planladıklarını söyledi.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status