18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

E-Sporcu Lisansı Nasıl Alınır? Türkiye E-Spor Federasyonu Açıkladı

0 85 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

E-Sporcu Lisansı Nasıl Alınır? Türkiye E-Spor Federasyonu Açıkladı

Türkiye E-Spor Federasyonu “e-sporcu lisansı nasıl alınır?” sorusunun cevabını verdi. Federasyon e-sporcu lisansı almak için neler yapılması gerektiği açıkladı.

Tüm dünyada oldukça popüler konumda olan e-spor sektörü son yıllarda ülkemizde de ciddi anlamda ilgi görmeye başladı ve neredeyse diğer spor dalları ile yarışır hale geldi. Bu yoğun ilgiden sonra 24 Nisan 2018’de Türkiye E-Spor Federasyonu da kuruldu.

TEFSED yani Türkiye E-Spor Federasyonu bir tweet yayınlayarak konuyla yakından ilgili e-sporcu olmak için can atan gençlere “e-sporcu lisansı nasıl alınır?” sorusunun cevabını vererek önemli bir yol göstermiş oldu. Üstelik paylaşımda görüldüğü üzere e-sporcu lisansı almak oldukça basit.

E-Sporcu Lisansı Nasıl Alınır?

Gerekli Belgelerin Hazırlanması

T.C. Kimlik Numarası Beyanı: Kimlik fotokopinizin üzerine “Bu kimlik şahsıma aittir” yazmanız ve imzalamanız gerekmektedir.

Sağlık Raporu: Bağlı Bulunduğunuz aile hekimine giderek “Sporcu lisansı” almak istediğinizi belirterek sağlık muayenesi olmanız ve ilgili raporu almanız gerekmektedir.

Tescil Fişi: Bulunduğunuz işin “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü” web sayfasına girerek tescil fişini edinmeniz ve doldurmanız gerekmektedir.

2 Adet Vesikalık Fotoğraf

Evraklarınızı hazırladıktan sonra, bulunduğunuz ilde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün sicil lisans servislerine müracaat ederek lisans işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri için www.gsb.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

#teknoZip’lendi


Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status