18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

EA Yeni Oyun Motoru Project Atlas’ı Duyurdu

0 78 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

EA Yeni Oyun Motoru Project Atlas’ı Duyurdu

Electronic Arts oyun piyasasın yeni bir soluk getiriyor. Duyurdukları yeni oyun motoru Project Atlas bilinen mevcut oyun motorlarından oldukça farklı çalışıyor.

Geleceğin oyun sistemi olarak gösterilen yeni oyun motoru Project Atlas donanım noktasında yetersiz kaldığı için oyunları oynamakta sıkıntı çeken oyun severlere büyük avantaj sağlayacak. Yeni oyun motoru donanım sıkıntısı yanında mobil cihazlardaki oyun deneyimi noktasında da güzel yenilikler sunuyor.

Grafiksel çözümlemeleri artık Project Atlas ile oyunun oynandığı cihaz yerine EA ve oyun şirketlerinin kendi sunucuları tarafından yapılacak. Frostbite Engine ile makine öğrenimini birleştiren sistem mevcut cloud gaming sistemlerinden oldukça farklı, hızlı ve sorunsuz şekilde işliyor. Böylece oyunlar yaşayan bir dünyaya dönüşebilir.

EA Tarafından Yeni Oyun Motoru Project Atlas Duyuruldu

Duyurulan yeni Project Atlas oyun motoru ile GameFLY tarafından geliştirilen cloud gaming teknolojisinin EA tarafından sene başında neden satın alındığını da öğrenmiş olduk.

Yapılan açıklamalardan anlaşıldığı üzere Project Atlas’ın temel olarak çok oyunculu oyunlar için dizayn edildiğini söyleyebiliriz. Google ve Microsoft’un yakın zamanda tanıtmış olduğu cloud gaming sistemlerine rakip olarak gelen Project Atlasın şu an için çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

#teknoZip’lendi

EA yeni cloud gaming oyun motoru Project Atlas’ı duyurdu. Yeni oyun motorunun çıkış tarihi konusunda henüz bir bilgi bulnmuyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status