18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Elon Musk: Hyperloop Tüneli Rahatsız Edici Derecede Uzun

| 6 ay önce

Elon Musk, 10 Aralıkta test sürüşlerinin başlayacağı Hyplerloop’la ilgili Twitter’da bir video paylaştı. Video Los Angeles’taki Hyplerloop tünelinin uzunluğunu gösteriyor.

Tweet’inde; “Bu gece Los Angeles’taki Boring Şirketine ait tünelde yürüdüm. Rahatsız edici derecede uzun. Açılış partisi 10 Aralık’ta” dedi.

Tünelin boyutu 3,2 kilometre. Hyperloop konsepti Los Angeles trafiğinin altında bir aracı taşıyan ve saatte 250 km hıza ulaşan büyük bir “kaykay” özelliğine sahip. Ayrıca Boring Company’nin Chicago’daki O’Hare Uluslararası Havalimanı’na da Hyperloop kurması için sözleşme imzalanmıştı. Los Angeles’te yaşıyorsanız, 10 Aralık’tan sonra tünelini test edebileceksiniz. Musk, 11 Aralık’ta halka açık ücretsiz seferler olacağını belirtti.

İlgili Haber: Elon Musk’ın Süper Hızlı Los Angeles Yeraltı Tünel Projesi Beklenenden Erken Gelebilir

 

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status