18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Elon Musk İstifa Etti, Teslanın Yeni Başkanı Kim?

0 102 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Tesla, Elon Musk’ın Yerine Yeni Bir Başkan Buldu

Tesla’nı yeni başkanı, hem Silikon Vadisi hem de otomotiv tecrübesine sahip 2014’den beri de yönetim kurulu üyesi olan Robyn Denholm olarak belirlendi. Tesla Motors, yeni yönetim kurulu başkanı olarak Robyn Denholm’u atadı. Elon Musk, tweetlerinden kaynaklanan bir anlaşmazlıktan dolayı görevinden ayrılmak zorunda kaldı.

teslanın-eski-ve-yeni-başkanları
Musk, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Robyn, hem teknoloji hem de otomobil endüstrisinde geniş deneyime sahiptir ve son dört yıl içinde kârlı bir şirket olmamıza yardımcı olmuştur. Tesla Yönetim Kurulu üyesi olarak önemli katkılarda bulunmuştur… Hızlanmaya devam ederken Robyn ile daha da yakından çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Denholm, 2014’ten bu yana bir Tesla yönetim kurulu üyesidir ve aynı zamanda büyük bir Avustralya telekomünikasyon sağlayıcısı olan Telstra’nın CFO’sudur. Ayrıca, Sun Microsystems, Juniper Networks ve Toyota’da çalışmış tecrübeli bir kişidir. Robyn Denholm’un finansal olarak ciddi katkı sağlaması bekleniyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status