19 Mayıs 2019
  • 19 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Enes Batur’a Dava Açıldı: Çocuğuma Kötü Örnek Oluyor

0 102 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Enes Batur’a Dava Açıldı: Çocuğuma Kötü Örnek Oluyor

Enes Batur’un yaptığı bir paylaşımda geçen olayın çocuğu için tehlike oluşturacak bir olaya sebep olması üzerine Sosyal Güvenlik Uzmanı baba suç duyurusunda bulundu.

Kişisel Youtube kanalları arasında Türkiye’nin en büyük kanalı Enes Batur’a ait. Enes Batur’un videoları sürekli olarak eleştiri konusu olmaya devam ediyor. Enes Batur on olarak amcasına hakaretler savurduğu videosu ile büyük tepki çekmiş ancak sonrasında videonun bir kurmaca olduğunu paylaşmıştı. Videonun kurmaca olduğu anlaşılsa da tepkiler dinmemiş ne olursa olsun amcasına hakaretler içeren videosu eleştiri konusu olmaya devam etmişti.

Enes Batur ile ilgili yeni bir olay da sosyal güvenlik uzmanı olarak çalışan Erhan Nacar adlı bir babanın kendisine dava açması ile yaşanıyor. Erhan Nacar, çocuğunun Enes Batur’un paylaşımlarından etkilendiğini iddia ediyor. Çocuğunun annesine “anne bu ütüyle saçlarını düzeltebilirsin” dediğini ve bunun üzerine dava açma kararı aldığını söyledi. Enes Batur hakkında suç duyurusunda bulunan Erhan Nacar küçük çocuklara sürekli olarak kötü örnek olan Enes Batur’un bu paylaşımlarının kaldırılması gerektiğini savunuyor.

Erhan Nacar’ın konuyla ilgili açıklamalarını içeren birkaç videoyu da burada sizlerle paylaşıyoruz.teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status