18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Facebook, Messenger, Instagram ve WhatsApp Mesajlarını Birleştiriyor

0 28 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 4 ay önce

The New York Times tarafından yayınlanan son rapora göre, Facebook mesajlaşma hizmetlerini 2020’nin başına kadar birleştirecek. Facebook, Messenger, Instagram ve WhatsApp mesajlarını birleştiriyor. Böylece tüm platformlardaki mesajlar, bir arada görülebilecek ayrı bir uygulama üzerinde entegre edilerek kullanıcılara sunacak.


Facebook, Messenger, Instagram ve WhatsApp Mesajlarını Birleştiriyor; Yaklaşık 4 Milyar Kullanıcı Bir Araya Gelecek

Bu adım ile Facebook kendi uygulamalarının mesaj hizmetlerini birleştirerek mesajlaşma deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak istiyor. Bu sayede bir Facebook kullanıcısı yalnızca WhatsApp kullanan başka bir kullanıcıya mesaj gönderebilecek ve bu şekilde uygulamalar arasında çapraz mesajlaşma imkanı sunulacak. Böylece yaklaşık 4 milyar kullanıcıyı birbirine bağlayan bir kitle iletişimi sağlanmış olacak.

Kullanıcı verilerinin gizliliği konusunda başı hayli derde girmiş olan Facebook bu mesaj entegrasyonu ile tüm uygulamalara uçtan uca şifreleme sistemini getirmiş olacak.

Facebook Messenger, Instagram ve WhatsApp mesajlarının birbirine entegre edileceği ortak platformun kurulması için yüzlerce mühendisin çalışmalarını sürdürdüğü belirtiliyor. 2019 yılının sonu ya da 2020 yılının başlarında uygulamanın hayta geçmesi bekleniyor.

#TeknoZip’lendi

Facebook, Messenger, Instagram ve WhatsApp mesajlarını bir araya getireceği yeni bir platform üzerinde çalışıyor. Bu platform ile yaklaşık 4 milyar kullanıcılık bir kitle iletişimi sağlanacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status