21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Facebook Messenger’a, Ortak Video İzleme Özelliği Geliyor

0 66 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Facebook Watch Videos Together Özelliğini Duyurdu

Anlık mesajlaşma uygulamalarından olan Facebook Messenger’a yeni özellik geliyor. Facebook, rakipleri kadar popüler olmayan uygulamasını geliştirmeyi ihmal etmiyor. Facebook Messenger’da artık arkadaşlarınızla birlikte video izleyebileceksiniz.

facebook-Watch-Videos-Together

Facebook, bu yıl içerisinde gelen Watch Party özelliğine benzeyen yeni bir özelliğin geleceğini duyurdu. Bu özellik, Facebook grubundaki kişilerin senkronize bir şekilde video izleyip, yorum yapmalarına olanak tanıyor. Bu özellik sayesinde sohbet penceresinde paylaşılan bir videoyu, herkes kontrol edebilir ve kimlerin izlediğini görebilir.

Facebook’dan yetkili bir kişi özelliğin test aşamasında olduğunu bildirdi.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status