18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Fast and Furious Takedown iOS ve Android İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı

0 103 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Fast and Furious Takedown iOS ve Android İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Herkesin bildiği oldukça popüler olan sinema filmi serisi Fast and Furious’un Takedown adlı yeni oyunu çıktı. Fast and Furious Takedown iOS ve Android platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Aşağıda tanıtım videosunu görebileceğiniz oyuna baktığımızda son dönemde gelişmiş grafikleriyle önde gelen bir diğer yarış oyunu Asphalt kadar gelişmiş grafiklere sahip olmadığı görüyoruz. Grafik konusunda geride kalmış olan oyun birçok farklı araç ve oyun modu ile öne çıkmaya çalışacak. Ayrıca oyunun popüler sinema serisi Fast and Furious’un adını da taşıyor olması ekstra bir itici güç olacaktır.

iOS ve Android için özel olarak geliştirilmiş olan Fast and Furious’un oyunu Takedown’da ek olarak bir hikaye modu da bulunuyor.

iOS ve Android platformları için ücretsiz olarak yayınlanmış olan Fast and Furious’un Takedown adlı oyununun indirme bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Fast and Furious Takedown

 

iOS için indir

 

Android için indir

 

#teknoZip’lendi


Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status