17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

FIFA 19 Crack Dosyaları Yayınlandı

0 238 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

FIFA 19 Crack Dosyaları Yayınlandı

FIFA 19 piyasaya çıkalı henüz 2 ay gibi kısa bir süre geçti ancak crack gruplarından Denuvo koruma sistemine büyük darbe geldi. Oyunun güvenlik sistemi korsanlar tarafından kırıldı ve FIFA 19 crack dosyaları yayınlandı.

Crack grupları son sürat çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir crack grubu Shadow of The Tomb Raider, Hitman 2 ve Assassin’s Creed Odyssey oyunlarının crack dosyalarını yayınlamıştı. Şimdi ise çıkışının üzerinden 2 ay gibi kısa bir süre geçmiş olan FIFA 19’a ait crack dosyaları yayınlandı.

FIFA-19-CRACK-DOSYALARI-YAYINLANDI

Geçtiğimiz hafta adını duyuran FCKDRM adlı crack grubu Football Manager 2019’u kırarak işe başlamıştı. Her gün yeni bir oyuna ait crack dosyasını yayınlamaya devam eden grup henüz resmen piyasaya çıkmamış olan Hitman 2’yi bile kırarak crack dosyalarını yayınlamıştı.

Yeni bir oyun kırma haberi ise CPY adlı crack grubundan geldi. CPY adlı crack grubu tarafından FIFA 19 çıkışından 2 ay sonra kırılarak crack dosyaları internette yayınlandı.

#teknoZip’lendi

Yeni bir oyun kırma haberi CPY adlı crack grubundan geldi. CPY adlı crack grubu tarafından FIFA 19 çıkışından 2 ay sonra kırılarak crack dosyaları internette yayınlandı.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status