18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Files Go, Files by Google(Google’dan Dosyalar) Oldu

0 71 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Files Go betadan çıktı, Google’dan Dosyalar oldu.

Yaklaşık bir yıl önce, Google, Files Go adlı bir uygulama başlattı. Uygulama için hedeflenen kitle dünyanın daha yavaş internet bağlantıları olan ve çok fazla depolama alanı olmayan ultra uygun fiyatlı telefonların bulunduğu yerdi.

Bugün, uygulama bu kadar popüler hale geldiğinden (30 milyon aylık kullanıcı), Google bunu beta sürümünden çıkartıp “Google’dan Dosyalar” a yeniden adlandırıyor. Başka bir deyişle, bu tüm kullanıcılara uyarlanıyor.

Google’ın Dosyaları’nın ne olduğunu bilmiyor musunuz? Bu bir dosya yöneticisi, ama tam olarak değil. Telefonunuzu temizlemeye yardımcı olacak öneriler sunuyor. “Önemsiz” veya yinelenen dosyaları silmenizi ve bunu yaparak ne kadar depolama boşaltabileceğinizi size gösteriyor. Cihazınızdaki tüm dosyalara göz atabilir ve İnternet bağlantısı kullanmadan arkadaşlarınıza dosya gönderebilir veya alabilirsiniz.

Harika ve özgür. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Google Play Store Link

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status