21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Galaxy S10, ekran boyutu ve ön kamera halkası sızdırıldı

0 43 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Galaxy S10, bugüne kadar oldukça çok kez sızdırıldı. Bu sefer ise Galaxy S10 ekran boyutu ve ön kamera halkası sızdırıldı.

Galaxy S serisinin ekranı daha da büyüyor

Gelecek yılın Samsung amiral gemisinin nasıl olacağına dair bize ipucu veren kılıflar ve ekran koruyucularla birlikte Galaxy S10’un nasıl olabileceğini gördük. Ancak, bu sefer ekran boyutları ve kamera hakkında daha fazla bilgiye sahibiz. Kısaca; her zamankinden daha büyük ekrana sahip olacaklar.

Galaxy S10 Ekran boyutu ve kamera sızıntısı

Ice Universe göre, Galaxy S10 + 6.11 inç diyagonal ekran boyutuna sahip olacak, Galaxy S10 + ise 6.44 inç ekran boyutuna sahip olacak.

5,8 inç Galaxy S9 ve 6,2 inç Galaxy S9 + serisi ile kıyaslandığında, oldukça büyük bir boyutlandırma. Galaxy Note 10 daha da büyüyecek ve 6,4 inçten 6,75’e çıkacak. Galaxy S10 Lite ise 5.75 inç bir ekrana sahip olabilir.

Telefon değil ekran büyüyecek

Ekran inç boyutunun artması telefonun daha büyük olacağı anlamına gelmiyor. Infinity-O sayesinde üst çerçevenin kaldırılmasıyla, kullanıcıya daha fazla ekran boyutu sunuluyor.

Kameranın çevresindeki ışık döngüsü oldukça hoş olmuş. Hemen yukarıdan videoyu izleyebilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status