Ana sayfa Donanım Galaxy S8 için Android Oreo Çıkış Tarihi Açıklandı!

Galaxy S8 için Android Oreo Çıkış Tarihi Açıklandı!

Galaxy S8 kullanıcıları uzun zamandan beridir yeni çıkan Android Oreo güncellemesinin ne zaman geleceğini merak etmekteydi. Galaxy S8 için Android Oreo çıkış tarihi açıklandı! Detaylar haberimizde.

24
0
PAYLAŞ

Galaxy S8 kullanıcıları uzun zamandan beridir yeni çıkan Android Oreo güncellemesinin ne zaman geleceğini merak etmekteydi. Sonunda beklenen müjde geldi Galaxy S8 için Android Oreo çıkış tarihi belli oldu. Dünya devi Samsung, uzun zamandan beri Galaxy  S8 ve Galaxy  S8 Plus modellerine Android 8.0 Oreo   güncellenmesini getirmek için büyük bir çalışma gerçekleştiriyor. Teknoloji devinin amiral gemisi modeline Android Oreo işletim sistemini getirmeden önce, sorunları bulmak için bir test programı yaptığını sizlerle paylaşmıştık. Bu zamana kadar test programı için üç beta sürümü  yayınlayan teknoloji devi, final sürümü için net olarak bir tarih belirtmemişti.

Galaxy S8 için Android Oreo ne zaman yayınlanacak?  sorusuna en kesin cevabı veren kişi ise Samsung topluluk yöneticisi oldu.

Galaxy S8 için Android Oreo Gelecek Ay Geliyor!

Samsung topluluk yöneticisi, güncelleme hakkında sorulan soruya yanıt olarak, S8 ve S8 + için Google’nin yeni işletim sistemi Android Oreo’nun  Ocak ayı sonuna kadar geleceğini belirtti. Fakat beklenmedik herhangi bir sorun çıkarsa güncellemenin Şubat ayına kadar ertelenebileceğini de vurguladı.

Samsung Android Oreo

Dördüncü beta sürümü hakkında ise ”çok yakında” kelimesi kullanıldı. Henüz olarak net bir tarihi açıklanmamış olmasa bile test sürümünün bu hafta içerisinde yayınlanacağını düşünüyoruz.

Galaxy S8’in en güncel Android sürümü ile buluşması sonucunda, Oreo güncellemesi için sıranın Galaxy Note 8 modeline geldiği düşünülmekte. Konu hakkında gelişmeler yaşandıkça sizlere bilgi vereceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here