Ana sayfa Mobil Galaxy S9 Görselleri Yayınlandı!

Galaxy S9 Görselleri Yayınlandı!

Samsung’un 2018 model amiral gemileri için tarih gün geçtikçe yaklaşırken, bir yanda da bu modellerin yeni resimleri internete sızdırılmaya devam ediyor. İşte, son çıkan Galaxy S9 görüntüleri!

39
0
PAYLAŞ

Samsung’un 2018 model amiral gemileri için tarih gün geçtikçe yaklaşırken, bir yanda da bu modellerin yeni resimleri internete sızdırılmaya devam ediyor. Son çıkan Galaxy S9 görselleriyle beraber yeni amiral gemisinin arka yüzü de netlik  kazanmış oldu. Bu sayede parmak izi okuyucunun konumu ve kamera pozisyonu tamamen belli oldu.

Galaxy S9 Görselleri Sızdırıldı!

Cihazın arka yüzüne baktığımızda anlayacağımız üzere Galaxy S9 modelinin Galaxy S8+‘den pek bir farkı olmadığını göreceğiz. Fakat dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi ise parmak izi sensörünün yer aldığı konum. Galaxy S8 ve Galaxy S8+  modellerinde genellikle 18:9 ekran/kasa oranı olması sebebiyle parmak izi okuma sensörünü  kullanmak isteyenler bazı sıkıntılar ile bambaşa kalabiliyordu.

Galaxy S9 Tasarımı
Galaxy S9 Tasarımı

Şirket yeni amiral gemisinde bu kararı rafa kaldırmış gibi görünüyor. Çünkü  parmak izi okuma kısmı direkt olarak kameranın altında yer alıyor.  Kamera tarafında S9+ bu kare içerisinde bulunmaması sebebiyle herhangi bir yorumda bulunamıyoruz. Fakat gelen bir çok bilgiye ve bazı haberlere göre Kore asıllı Samsung, kamera konusunda büyük bir devrime imza atacak.

Fakat henüz olarak bu modelin kamerası hakkında net bir bilginin olduğunu söyleyemeyiz. Tüm bu merak ettiğimiz soruların cevabını Şubat ayı itibariyle alacağız. Samsung’un yeni amiral gemisi S9 hakkında gelişmeler yaşandıkça sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Teknoloji’den uzak kalmak istemiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here