TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Game of Thrones 8.Sezon Hakkında Son Bilgiler

0 145 Views
Berkay | 2 dk okuma süresi | 8 ay önce

Winter is Coming!, Kış Yakında Olabilir mi?

Game of Thrones hayranları için, bekleyiş ebedi görünebilir. 7. Sezon, ejderhalar ve akgezenler ile Ağustos 2017’de sona ermişti. Ben de dahil sabırsızlıkla 8. Sezonu bekliyoruz.

Büyük Savaşın Çekimi 55 Gün Sürmüş

Büyük savaşın çekimleri 55 günde, 3 farklı yerde tamamlandı. Hibberd’in raporu, gerçek olayları “çılgınca bir şekilde”, 55 günün sadece Winterfell’de çekilen dış sahneler için olduğunu ve savaşın kapalı stüdyolarda haftalar boyunca çekildiğini söylüyor.
winter-is-coming

Sızan Senaryolara İnanmayın

Reddit’de sözde sızdırılmış bir senaryonun ortaya çıktığını belirten Hibberd, sızan senaryonun gerçeği yansıtmadığını ve yapım belgelerinde aktörlere verilirken farklı isimler kullandığını söyledi. (Örneğin; Daenerys’i oynayan Emilia Clarke, “Eldiss” olarak anılmıştır)

Ne Zaman Yayınlanıyor, Kaç Bölüm, Bölümler Kaç Dakika

Büyük savaşı İzlemek için ne kadar kaldı? HBO, 8. Sezonun 2019’da geleceğini ve 6 bölümden oluşacağını doğruladı. 6 Bölüm olması bizi oldukça üzdü. İyi taraf ise her bölüm, bir film uzunluğunda olması.

game-of-thrones-oyunculari

2019’da ne zaman? Görsel efekt süpervizörü Joe Bauer’ın The Huffington Post’a söylediği gibi, en erken Haziran ya da Temmuz ayında geleceğe benziyor, bölümler 2020 Emmys ödüllerine aday olacak. Aday yılının 2019 olmaması, dizinin en erken 31 Mayıs 2019’da yayınlanacağı anlamına geliyor.

Showrunners David Benioff ve D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik bölümleri yönettiler, Benioff, Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill ise senaryoları yazdılar. Bildiğiniz gibi Game of Thrones, R.R Martin’in 2011 yılından beri yeni bir kitap çıkarmadığı için romanın konusundan ayrılmıştı.

#teknoZip’lendi

Görsel efekt süpervizörü Joe Bauer’ın The Huffington Post’a söylediği gibi, en erken Haziran ya da Temmuz ayında geleceğe benziyor, bölümler 2020 Emmys ödüllerine aday olacak. Aday yılının 2019 olmaması, dizinin minimum 31 Mayıs 2019’da yayınlanacağı anlamına geliyor.
HBO, 8. Sezonun 2019’da geleceğini ve 6 bölümden oluşacağını doğruladı. 6 Bölüm olması bizi oldukça üzdü. İyi taraf ise her bölüm, bir film uzunluğunda olacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status