20 Mayıs 2019
  • 20 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Game of Thrones 8. Sezon Nisan Ayında Geliyor, HBO Teaser Paylaştı

| 6 ay önce

Game of Thrones 8. Sezonu Nisan 2019’da

#Tahtİçin!

HBO, yeni sezonu resmi YouTube kanalında yayınlandığı bu teaser ile haber verdi. Tam günü belli değil, ancak Game of Thrones’in 8. Sezonu Nisan 2019’da başlayacak.

Yayınlanan video yeni sezona dair ne zaman yayınlacağı haricinde başka bir şey içermiyor. Önceki sezonlardan alınan kliplerden oluşuyor. Final sezonu ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için Nisan ayına kadar beklemek zorundayız.

Bu arada, HBO 2020’den sonra ilk Game of Thrones spinoff’u serisine de başladı.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status