Ana sayfa İnternet Game of Thrones 8. Sezon Sızdırıldı!

Game of Thrones 8. Sezon Sızdırıldı!

Üst üste rekorlara imza atan ve en çok izlenen dizileri arasında yer alan olan Game of Thrones'un  8. sezon senaryosu internete sızdırıldı.  İşte, Game of Thrones'un  8. sezon senaryosu!

40
0
PAYLAŞ
Game of Thrones 8. Sezon Sızdırıldı!

Üst üste rekorlara imza atan ve en çok izlenen dizileri arasında yer alan olan Game of Thrones’un  8. sezon senaryosu internete sızdırıldı. HBO şirketinin eseri olan Game of Thrones dizisi, özellikle son sezonlarına yaklaşırken internete sızdırılan senaryo ile mücadele etmekte. Dizinin 7. sezon bölümlerinin internete sızdırılmasının hemen ardından 8. sezon daha çıkmadan senaryonun sızdırılması adeta gündemi çalkaladı.

Game of Thrones 8. Sezon Sızdırıldı!

Henüz kimin bu sızıntıyı yaptığı belirli değil fakat her sezon önemli bağlantılar imleme sitelerinden birisi olan reddit üzerinden paylaşılmakta. Ayrıca EliteDaily sitesinin destek vermesiyle çatlak iyice büyümeye devam ediyor. Sızdırılan Game of Thrones sayfalarının her bir tanesi yaklaşık olarak 1 dakikaya denk gelmektedir. Bu da dizinin oldukça uzun süreceğini belirtmektedir.

Buna göre;

8/01: 62 sayfa
8/02: 68 sayfa
8/03: 71 sayfa
8/04: 69 sayfa
8/05: 75 sayfa
8/06: 83 sayfa uzunluğunda.

Bu da bu sezonda dizinin ne kadar uzun olacağının bir kanıtı. King’s Landing (Kral’ın şehri)  önceden  Cercei‘nin patlatmış olduğu wildfire ve mavi ejderhanın alevleriyle adeta yok olma derecesine gelecek. Bu şehri yok eden kişiler Akgezenler yerine Cersei Lannister olacak. Sızıntıya göre şehri böyle görmektense onu haritadan tamamen silmeyi düşünüyor.

King Landing’i Cersei’nin yok ettiğinden haberdar olan Jamie ise onu ortadan kaldıracak. Bunun hemen sonrasında Mountain, Jamie’yi  gebertecek. Sızdırılan bilgiler şuanda bunlardan ibaret yeni gelişmeler oldukça sizlere sitemiz üzerinden bilgi vereceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here